Podłogówka w zabudowie legarowej

30 marca 2016 1 min czytania

Podłogówka w zabudowie legarowej

Category : Ogrzewanie

Zabudowa legarowa ogrzewania podłogowego

Wydaje Ci się, że ogrzewanie podłogowe jest niemożliwe do zainstalowania w starym budownictwie legarowym? Nic bardziej mylnego. Poniżej znajdziesz kilka informacji na temat systemu podłogówki odpowiedniego dla tego typu zabudowań.

 


 

W zabudowie legarowej, wbrew powszechnemu twierdzeniu, ogrzewanie podłogowe jest realne. Kamienica to nie tylko kaloryfery i przestarzałe systemy grzewcze. Wykorzystując podłogówkę, dostosowaną do zabudowy legarowej, możesz cieszyć się nowoczesnym i komfortowym ogrzewaniem.

W powyższym filmie, nasz fachowiec wraz z asystentką pokazują jak krok po krok zamontować ogrzewanie podłogowe dostosowane do zabudowy legarowej. Specjalne płyty, w których poprowadzone są rury grzewcze, mogą być indywidualnie dopasowane do przestrzeni między legarami.

Montaż podłogówki tego typu jest szybki i łatwy w wykonaniu. Jej poszczególne elementy są lekkie i nie obciążają niepotrzebnie stropu.

Ogrzewanie podłogowe niesie ze sobą szereg zalet. Jest energooszczędne, natychmiastowo gotowe do pracy, ekologiczne, przyjazne dla alergików i estetyczne. Jeśli zakupiłeś stary dom bądź mieszkanie i marzysz o podłogówce, nic nie stoi na przeszkodzie aby Twoje marzenie zostało zrealizowane.

Więcej na temat ogrzewania podłogowego dowiesz się z pozostałych postów na naszym blogu Antykaloryfer.pl i z naszej strony internetowej www.sandersystem.pl

Masz pytania? Napisz do nas!