Powiększenie wartości neiruchomości

3 października 2016 1 min czytania

Powiększenie wartości nieruchomości

Category : Ogrzewanie

Ogrzewanie połogowe to nie tylko komfort w codziennym jego użytkowaniu. Podłogówka to także inwestycja, która może zaowocować w przyszłości.

 


 

Niejednokrotnie chcąc sprzedać dom czy też mieszkanie, cena, którą proponują nam chętni do zakupu nieruchomości, znacząco różni się on naszych wyobrażeń. Co zrobić aby powiększyć wartość nieruchomości?

Dobrym sposobem na zwiększenie wartości lokum, jest zamontowanie w nim ogrzewania podłogowego. Inwestycja w tego typu remont w przypadku późniejszej sprzedaży nieruchomości, na pewno będzie źródłem korzyści.

Łatwo dostrzec to na przykładzie. Mieszkanie wyceniane na 300 tysięcy złotych, tylko z powodu obecności kaloryferów, może spaść do ceny 280 tysięcy złotych. W dzisiejszych czasach, kupujący mieszkania stawiają na nowoczesne i ekologiczne rozwiązania. Dlatego też, ogrzewanie podłogowe jest w modzie i może powiększyć wartość nieruchomości. W tym przypadku sprzedający może wynegocjować cenę za mieszkanie nawet do 310 tysięcy złotych, tylko z powodu obecnej w nim podłogówki.

Wybierając ogrzewanie do swojego domu, warto pamiętać o tym, że to także inwestycja, która może zaowocować w najmniej oczekiwanym przypadku.

Więcej na temat ogrzewania podłogowego i jego zalet, dowiesz się z pozostałych postów na naszym blogu Antykaloryfer.pl i z naszej oficjalnej strony internetowej www.sandersystem.pl

Masz pytania? Napisz do nas!