Sterowanie podłogówką

10 listopada 2016 1 min czytania

Sterowanie podłogówką

Category : Ogrzewanie

Po co automatyka? – sterowanie podłogówką

Automatyka w sterowaniu ogrzewaniem podłogowym jest szczególnie istotna, a wręcz niezbędna.

 


 

Automatyka w podłogówce stanowi oddzielną instalację. Dzięki jej obecności użytkownik jest w stanie zoptymalizować pracę swojego ogrzewania i dostosować go do własnych potrzeb.

Za pomocą panelu sterującego ogrzewaniem podłogowym jesteśmy w stanie określić w jakiś sposób chcemy eksploatować ogrzewanie. Chodzi tutaj na przykład o czas pracy podłogówki czy ustawienie odpowiedniej temperatury powierzchni grzewczej.

Listwy sterujące, termostaty i wskaźniki temperatury dostępne są w wielu wariantach wizualnych, aby wpasować się w gusta wszystkich użytkowników ogrzewania podłogowego.

Automatyka czuwa nad komfortem użytkowników, prosta obsługa gwarantuje ustawienie ogrzewania wedle swoich potrzeb. Ponadto dzięki niej nie będzie możliwe niedogrzanie czy też przegrzanie pomieszczenia. Idą za tym oszczędności wynikające z eksploatacji podłogówki w Twoim domu.

Więcej na temat ogrzewania podłogowego i o roli, jakie pełni sterowanie połogówką dowiesz się z pozostałych postów na naszym blogu Antykaloryfer.pl i z naszej oficjalnej strony internetowej www.sandersystem.pl

Masz pytania? Napisz do nas!