Suchy system ogrzewania podlogowego

30 marca 2016 1 min czytania

Suchy system ogrzewania podłogowego

Category : Ogrzewanie

Podłogówka w systemie suchym do starego budynku

Myślisz, że mieszkanie w starym domu eliminuje ogrzewanie podłogowe? Nic bardziej mylnego.

 

 

Ogrzewanie podłogowe w starym domu jest zdecydowanie osiągalne. Najlepszym rodzajem podłogówki będzie w tym przypadku Profi System Renovation. Stosując ów system, może zapomnieć o ciężkim betonie czy jastrychu. Płyty wykorzystywane w tego typu instalacji są bardzo lekkie i nie obciążają nadto stropu.

Profi System Renovation to rodzaj systemu w suchej zabudowie. Pozwala na szybką i łatwą instalację, która można wykonać samodzielnie w ciągu weekendu.

Specjalnie wyprofilowane płyty w których znajdują się pętle rur, mają zaledwie 18 mm grubości. Wobec tego, pomieszczenie w którym instalujemy podłogówkę nie jest widocznie obniżone. Płyty te, wykonane są ze specjalnej gipso-włókniny, która doskonale przewodzi ciepło.

Profi System Renovation, świetnie sprawdza się w przypadku remontów starszych budynków. W powyższym filmie, nasz fachowiec wraz z asystentką pokazują jak krok po kroku wykonać ogrzewanie podłogowe tego typu.

Więcej na temat ogrzewania podłogowego dowiesz się z pozostałych postów na naszym blogu Antykaloryfer.pl oraz z naszej strony internetowej www.sandersystem.pl

Masz pytania? Napisz do nas!